Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

NEJČASTĚJŠÍ otázky & odpovědi

pro komunikační platformu TADY-A-TEĎ

Ano, aplikace je ke stažení ZDARMA.

Pro každého majitele "chytrého telefonu", který chce získat aktuální informace v daném místě a čase.

Pro uživatele je aplikace BEZ nutnosti REGISTRACE.

Pokud vás zajímají vysoce prioritní zprávy z radnice města, školky, polikliniky, technických služeb či jiných institucí, tak je TADY-A-TEĎ aplikací právě pro vás. Pokud preferujete nákupy ve slevách či akcích, můžete s aplikací TADY-A-TEĎ navíc ušetřit. Všechny tyto informace můžete mít s aplikací TADY-A-TEĎ souhrnně, na jednom místě. Máte možnost navolit si dvě oblasti, ze kterých vám budou chodit zprávy z institucí a dvě oblasti, ze kterých vám budou chodit slevové zprávy od obchodníků. Pokud chcete příjem zpráv od instituce, obchodníka či celé oblasti zrušit, můžete tak učinit v nastavení aplikace. TADY-A-TEĎ je aplikace pro uživatele "chytrých" telefonů zdarma a pro její použití se není třeba nijak registrovat. Je plně funkční i při vypnutých polohových službách, takže nedochází k nadměrnému vybíjení baterie telefonu.

Aplikaci lze zdarma stáhnout na GooglePlay a AppStore.

Důvodem bude, že instituce a obchodníci z vašeho okolí do aplikace ještě žádné zprávy nezadali.

Do aplikace zadávají informace jednotlivé OBCE, INSTITUCE a OBCHODNÍCI z vašeho okolí, kteří se zaregistrovali. V případě, že vám v aplikaci chybí informace z vaší oblíbené instituce či od obchodníka, tak stačí pouze domluvit s jeho zástupcem, aby provedl registraci a zadával zprávy. Pokud pro vás nejsou některé zprávy aktuální/zajímavé, tak stačí v aplikaci tyto zprávy nezobrazovat. Získáte tak pouze ty zprávy, které vás opravdu zajímají.

Pokud pro vás nejsou některé zprávy aktuální/zajímavé, nemusí se v aplikaci tyto zprávy zobrazovat. Získáte tak pouze ty zprávy, které vás opravdu zajímají. Nastavení příjmu zpráv od jednotlivých subjektů můžete změnit v detailu výpisu institucí či obchodníků.

V případě, že vám naopak v aplikaci chybí informace z vaší oblíbené instituce či od obchodníka, tak stačí pouze domluvit s jeho zástupcem, aby provedl registraci a zadával zprávy.

Pro koncové příjemce zpráv – tedy UŽIVATELE je aplikace ZDARMA ke stažení na GooglePlay a AppStore.

Pro OBCE a všechny INSTITUCE je registrace a využívání komunikační platformy TADY-A-TEĎ zdarma.

Pro OBCHODNÍKY se provozovatel systému TADY-A-TEĎ snažil stanovit cenu jedné zprávy tak, aby i jeden zákazník nakupující ve výprodeji "zaplatil" obchodníkovi částku investovanou do rozeslání zprávy. Cena jedné odeslané zprávy se pohybuje mezi 20-30 Kč bez DPH, dle typu zakoupeného balíčku.

Polohové služby mít zapnuté nemusíte. Aplikace je navržena tak, aby fungovala ve vámi zadaných oblastech a nepotřebovala znát vaši aktuální polohu.

Aplikace je navržena tak, aby fungovala ve vámi zadaných oblastech a nepotřebovala znát vaši aktuální polohu. Bez zapnutých polohových služeb nedochází k nadměrnému vybíjení baterie.

Pro sledování si můžete zadat 2 zóny pro informace z INSTITUCÍ - "Instituce doma" a "Instituce práce" a 2 zóny pro OBCHODNÍKY "Obchodníci doma" a "Obchodníci práce". Lokality jsou na sobě zcela nezávislé a můžete je samozřejmě kdykoliv upravit. Je tedy možné si zvolit, např.: Instituce doma = doma, Instituce práce = chata, Obchodníci doma = doma, Obchodníci práce = okolí práce nebo přestupní stanice autobusu,…

Pravděpodobně z důvodu nezadávání zpráv do aplikace. Jednotlivé zprávy si zadávají INSTITUCE a OBCHODNÍCI sami. V případě, že vám v aplikaci chybí informace z vaší oblíbené INSTITUCE či od OBCHODNÍKA, tak stačí pouze domluvit s jeho zástupcem, aby provedl registraci a zadával zprávy. Pokud pro vás nejsou některé zprávy aktuální/zajímavé, tak stačí v aplikaci tyto zprávy nezobrazovat. Získáte tak pouze ty zprávy, které vás opravdu zajímají.

Nikoliv, zpravodajství je určeno pouze pro mobilní telefony.

Zpráva od INSTITUCE může mít v nadpisu 30 znaků, samotná zpráva pak maximálně 300 znaků. Zpráva od OBCHODNÍKA je zasílána z předdefinované šablony, aby došla do mobilního telefonu v jednotném a tedy pro uživatele pohodlném formátu.

FAQ
LIDÉ

Lidé

Pro INSTITUCE je komunikační platforma TADY-A-TEĎ k dispozici ZDARMA.

Ne. INSTITUCE se zaregistruje do komunikační platformy na základě všeobecných obchodních podmínek, které jsou k dispozici na našem webu.

Jedná se o efektivní komunikační nástroj, kterým můžete snadno a rychle oslovit všechny vaše členy/příznivce. Potřebujete informovat o mimořádné události, pozvat je na akci, kterou pořádáte či je informovat o tom, co nového chystáte …? Stačí tuto informaci zadat do webového rozhraní aplikace a každému vašemu příznivci se ihned zpráva zobrazí v mobilním telefonu.

Počet zpráv a jejich obsah nechává provozovatel na potřebách, vůli a uvážení odpovědných osob, které také ručí za jejich věcnou objektivitu.

TADY-A-TEĎ je komunikační platforma. Nechceme a ani nemůžeme suplovat vaši práci ve vztahu k členům/příznivcům. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informativní materiály k vytištění. Následná distribuce materiálů je na vás. Stejně tak i zadávání obsahu do aplikace.

Facebook řadí zprávy tak, že se nemusí dostat k příjemcům včas. Málokdo také proaktivně sleduje web. S aplikací TADY-A-TEĎ je šíření informace rychlejší a správně zacílené. Webové rozhraní zároveň umožňuje snadno zadanou informaci sdílet i na váš Facebookový profil nebo rovnou i na vaše webové stránky. Tzn. jedním zadáním zprávy můžete informovat až na 3 komunikačních kanálech.

Ano, odkaz na webové stránky, Facebook, atd. se zadá formou zápisu a klepnutím na mezerník – tím se napsaný odkaz změní na ZDE

Vaše zpráva se zobrazí každému uživateli, který si do mobilní aplikace zadal vaši lokalitu.

Vaše zpráva je v aplikaci zobrazena dle vámi navoleného období zobrazení.

FAQ
PRO INSTITUCE

Instituce

Pro OBCE je využívání komunikační platformy ZDARMA. Stačí se pouze registrovat a začít vkládat aktuální informace do aplikace.

Ne. OBEC se zaregistruje do komunikační platformy na základě všeobecných obchodních podmínek, které jsou k dispozici na našem webu.

Podpoříte rozvoj komunity ve vaší obci. Získáte efektivní komunikační nástroj pro sdělení důležitých informací ve vaší obci/městě. Jedná se o zprávy typu: "Havárie vody v ulici Široká. Více info ZDE." nebo "Dne 18. 12. budou umístěny v ulici Letecká a Vltavská velkoobjemové kontejnery." Komunikační platforma TADY-A-TEĎ zároveň propojí obyvatele města se samosprávou i jeho podnikateli.

Aplikace TADY-A-TEĎ je navržena tak, aby šetřila váš čas. Po zadání zprávy do webového rozhraní můžete snadno informaci sdílet na váš Facebookový profil nebo na vaše webové stránky. Tzn. jedním zadáním zprávy informujete na 3 komunikačních kanálech.

Počet zpráv a jejich obsah nechává provozovatel na potřebách, vůli a uvážení odpovědných osob, které také ručí za jejich věcnou objektivitu.

TADY-A-TEĎ je komunikační platforma. Nechceme a ani nemůžeme suplovat vaši práci ve vztahu k občanům. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informativní materiály k vytištění. Následná distribuce materiálů je na vás. Stejně tak i zadávání obsahu do aplikace.

Facebook řadí zprávy tak, že se nemusí dostat k příjemcům včas. Málokdo také proaktivně sleduje web. S aplikací TADY-A-TEĎ je šíření informace rychlejší a správně zacílené. Webové rozhraní zároveň umožňuje snadno zadanou informaci sdílet i na váš Facebookový profil nebo rovnou i na vaše webové stránky. Tzn. jedním zadáním zprávy můžete informovat až na 3 komunikačních kanálech.

Ano, odkaz na webové stránky, Facebook, atd. se zadá formou zápisu a klepnutím na mezerník – tím se napsaný odkaz změní na ZDE

Vaše zpráva se zobrazí každému uživateli, který si do mobilní aplikace zadal vaši lokalitu.

Vaše zpráva je v aplikaci zobrazena dle vámi navoleného období zobrazení.

FAQ
PRO OBCE

Obec

Registrace do komunikační platformy TADY-A-TEĎ je ZDARMA. Cena rozesílaných zpráv se liší podle velikosti balíčku zpráv, který si zvolíte. Jedna odeslaná zpráva na zákazníky v okolí přijde na 20-30 Kč bez DPH.

Ne, registrace a rozesílání zpráv je vázáno na souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami a zakoupení balíčku zpráv dle vašich potřeb.

Jedná se o efektivní komunikační nástroj, kterým můžete snadno a rychle oslovit všechny vaše zákazníky. Chcete nebo potřebujete informovat o mimořádné slevové akci? Stačí tuto informaci zadat do webového rozhraní aplikace a zpráva se ihned zobrazí každému uživateli, který si do mobilní aplikace zadal vaši lokalitu. Jedná se o zprávy typu: "Dnes od 17:00 dorty za 50%", "Mimořádná nabídka: holandské růže dnes pouze za 45 Kč", "Polední menu od 14:00 za polovic."

TADY-A-TEĎ je komunikační platforma. Nechceme a ani nemůžeme suplovat vaši práci ve vztahu k zákazníkům. Na našich stránkách jsou všechny potřebné informativní materiály k vytištění. Následná distribuce materiálů mezi zákazníky je na vás. Stejně tak i zadávání obsahu do aplikace.

Vaše zpráva se zobrazí každému uživateli, který si do aplikace zadal vaši lokalitu.

Ano, v tuto chvíli ovšem pouze do zpráv od INSTITUCÍ. Pokud bude o tuto funkcionalitu zájem i mezi OBCHODNÍKY a uživateli mobilní aplikace zpřístupníme ji i vám – OBCHODNÍKŮM.

Každá společnost nebo provozovna může denně poslat pouze jednu zprávu z několika přednastavených šablon.

Zpráva je zobrazena od okamžiku odeslání do půlnoci.

FAQ
PRO OBCHODNÍKY

Obchodnici

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO