Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

LIDÉ

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o aktuálních slevách a důležitých zprávách ve vašem okolí. Stáhněte si ZDARMA aplikaci do vašeho mobilního telefonu a začněte ji ihned a BEZ REGISTRACE využívat.

S TADY-A-TEĎ získáte užitečné informace z míst kde trávíte svůj čas:

1. Aktuální zprávy

od Městských úřadů, technických služeb, rozvodných závodů, škol, školek, knihoven,… se řadí do zpráv od institucí. Všechny instituce mají přístup do systému TADY-A-TEĎ zdarma. Časovou platnost zprávy nastavuje samostatně instituce, je tedy zodpovědná i za její věcnou objektivitu.

2. Slevové a akční zprávy od obchodníků

především rychloobrátkového zboží a služeb, se řadí do zpráv od obchodníků. Každý obchodník registrovaný v systému TADY-A-TEĎ může denně poslat právě jednu slevovou nabídku a to ze šablony, která má zabránit zbytečným či nesrozumitelným informacím a zajistit větší přehlednost zpráv pro vás – uživatele mobilní aplikace. Veškeré nabídky obchodníků se automaticky mažou v čase 00:00:00. U některých služeb typu "kosmetika, masáže, manikúra, atd." doporučujeme dopředu rezervaci poskytované služby. Telefonní kontakt naleznete přímo ve zprávě nebo v detailu obchodníka, který získáte klepnutím na jeho zprávu.

Nevíte si rady? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde.

Lidé

Aplikaci TADY-A-TEĎ stahujte zde:

Google Play App Store

Materiály ke stažení:

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO