Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

OBCHODNÍCI

Komunikujte efektivně se zákazníky v nejbližším okolí. Dejte jim vědět o vašich výhodných nabídkách prostřednictvím zprávy v aplikaci. Stačí jednoduchá registrace a volba správného balíčku zpráv.

Doporučujeme, aby registraci společnosti provedl statutární zástupce.

Po dokončení registrace a verifikaci kontaktního e-mailu může statutární zástupce (VLASTNÍK profilu) přiřadit ke své společnosti i jiné firmy, které vlastní a dále pak nadefinovat strukturu odpovědných osob v jednotlivých společnostech či jednotlivých provozovnách (stupeň SPRÁVCE / UŽIVATEL). Tyto odpovědné osoby mohou účet společnosti nebo provozovny dle volby VLASTNÍKA obsluhovat.

ZPRÁVY z jednotlivých společností či provozoven lze zasílat na základě výběru a zakoupení BALÍČKU ZPRÁV. Zabezpečená platba se realizuje prostřednictvím platební brány PayU. V okamžiku zaplacení se vám připíše vybraný balíček zpráv ke konkrétní provozovně a vygeneruje daňový doklad.

Každá společnost nebo provozovna může denně poslat právě jednu zprávu z několika přednastavených šablon.

Pro distribuci mobilní aplikace mezi koncové uživatele používají obchodníci své informační kanály (osobní kontakt se zákazníky, www stránky, profil na FB, atd.) Provozovatel systému TADY-A-TEĎ poskytuje obchodníkům ke stažení sadu podkladů propagačních materiálů v elektronické podobě k doplnění loga společnosti.

Zájmem obchodníků je propagovat platformu TADY-A-TEĎ u zákazníků. Provozovatel systému TADY-A-TEĎ se snažil stanovit cenu jedné zprávy tak, aby i jeden zákazník nakupující ve výprodeji "zaplatil" obchodníkovi částku investovanou do rozeslání zprávy. Cena jedné odeslané zprávy se pohybuje mezi 25 - 36 Kč dle typu zakoupeného balíčku.

Někteří obchodníci projevují svůj zájem o :

  • zacházení s potravinovými zdroji tím, že kromě využívání platformy TADY-A-TEĎ aktivně pomáhají s její propagací u místně příslušné obce. Cílem těchto aktivit je zajištění povědomí o významu výprodeje rychloobrátkového zboží a zamezení jeho plýtváním a likvidací v kontejnerech.

Nevíte si rady? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde.

Obchodníci

Vstup pro obchodníky:

nbsp; 

Materiály ke stažení:

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO