Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

INSTITUCE

Registrujte svoji instituci a díky aplikaci TADY-A-TEĎ můžete uživatele ZDARMA informovat o mimořádné události, pozvat je na akci, kterou pořádáte či je informovat o tom, co nového chystáte…

Institucí se rozumí subjekt, který podniká na území obce, jeho podnikatelská činnost přispívá k naplňování potřeb občanů nebo rozvoji území obce či je ve veřejném zájmu.

Registraci instituce by měl provést její statutární zástupce. Všeobecné obchodní podmínky k užívání softwarové aplikace TADY-A-TEĎ naleznete zde. Instituci z těchto všeobecných obchodních podmínek nevyplývají žádné finanční závazky.

Po schválení registrace TADY-A-TEĎ může statutární zástupce (SPRÁVCE profilu), nadefinovat strukturu odpovědných osob - UŽIVATELŮ, kteří mohou účet instituce dle volby SPRÁVCE obsluhovat..

Počet ZPRÁV a jejich obsah nechává provozovatel na potřebách, vůli a uvážení odpovědných osob, které tak ručí za jejich věcnou objektivitu. Součástí ZPRÁV může být i aktivní odkaz na jiné informační zdroje, stačí napsat: www.příslušnýzdroj.cz a použít mezerník.

Pro distribuci mobilní aplikace mezi koncové uživatele používají instituce své informační kanály (spolupráce s obcí, www stránky, profil na FB, atd.) Provozovatel systému TADY-A-TEĎ poskytuje institucím sadu podkladů propagačních materiálů v elektronické podobě k doplnění loga instituce.

Některé instituce projevují svůj zájem o:

  • stav obce a zacházení s potravinovými zdroji tím, že aktivně pomáhají s propagací platformy TADY-A-TEĎ u obchodníků. Cílem těchto aktivit je zajištění povědomí o významu výprodeje rychloobrátkového zboží a zamezení jeho plýtváním a likvidací v kontejnerech.

Nevíte si rady? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde.

Instituce

Vstup pro instituce:

nbsp; 

Materiály ke stažení:

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO