Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

OBCE

Podpořte rozvoj komunity pomocí platformy, která se samosprávou propojí jak obyvatele města, tak i jeho podnikatele. Zefektivněte komunikaci mezi všemi stranami a rozhýbejte místní dění na plné obrátky!

Registraci obce by měl provést její statutární zástupce. Všeobecné obchodní podmínky k užívání softwarové aplikace TADY-A-TEĎ naleznete zde. Obci z těchto všeobecných obchodních podmínek nevyplývají žádné finanční závazky.

Po schválení registrace TADY-A-TEĎ může statutární zástupce (SPRÁVCE profilu), nadefinovat strukturu odpovědných osob - UŽIVATELŮ, kteří mohou účet obce dle volby SPRÁVCE obsluhovat.

Počet ZPRÁV a jejich obsah nechává provozovatel na potřebách, vůli a uvážení odpovědných osob, které tak ručí za jejich věcnou objektivitu. Součástí ZPRÁV může být i aktivní odkaz na jiné informační zdroje, stačí napsat: www.příslušnýzdroj.cz a použít mezerník.

Instituce, které přispívají k naplňování potřeb občanů, rozvoji území obce či je jejich činnost ve veřejném zájmu (školky, školy, technické služby, rozvodné závody, nemocnice, knihovny, kulturní centra, neziskové organizace,...) mohou využívat systém TADY-A-TEĎ v režimu shodném s obcí, každá ovšem na vlastní registraci a IČO. Většina obcí tyto instituce aktivně oslovuje aby jim zajistila informační kanál k veřejnosti.

Pro distribuci mobilní aplikace mezi koncové uživatele používají obce a instituce své informační kanály (Radniční listy, www stránky města, profil na FB, atd.) Provozovatel systému TADY-A-TEĎ poskytuje obcím a institucím sadu podkladů propagačních materiálů v elektronické podobě k doplnění znaku obce, či loga instituce.

Některé obce mají zájem:

  • pomoci eliminovat plýtvání potravinovými zdroji tím, že aktivně pomáhají s propagací platformy TADY-A-TEĎ u obchodníků. Cílem těchto aktivit je zajištění povědomí o významu výprodeje rychloobrátkového zboží a zamezení jeho likvidací v kontejnerech.
  • podpořit místní podnikatele a formou hromadného nákupu pro ně pořídit balíčky zpráv k rozesílání. Jednání o takové formě podpory a spolupráce probíhají individuálně. V případě zájmu kontaktujte provozovatele na adrese obec@tady-a-ted.cz

Nevíte si rady? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde.

Obce

Vstup pro obce:

  

Materiály ke stažení:

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO