Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

Tak jsme tady (a teď)

Vždy existuje možnost, že si někdo bude chtít přečíst, PROČ DALŠÍ APLIKACE…? Proto tedy tento článek v rubrice Novinky. Proto snad odpovědi na všechna možná "proč ?"

V první řadě chceme říci, že jsme se pokusili vytvořit nástroj, ze kterého budou profitovat všechny zúčastněné strany. A že samotnou aplikaci považujeme jen za sběrnici, do které putují informace z míst kde bydlíme, pracujeme, nebo kde trávíme svůj volný čas.

Věříme, že všem městům, obcím, institucím, školám, školkám, kulturním či sportovním organizacím, zájmovým či obecně prospěšným spolkům bude dávat smysl využívat aplikaci pro informování lidí v místě kde působí. Že pochopí, jak nesmyslným plýtváním by bylo vytvářet vzájemně podobné či stejné aplikace pro každou jednu „organizaci“ samostatně.

Věříme, že si obchodníci, živnostníci a poskytovatelé služeb uvědomí důležitost doručení informace o slevě, akční nabídce či výprodeji. Že není podstatné mít „vlastní“ aplikaci, ale funkční nástroj k oslovení potenciálních zákazníků ve svém okolí.

Věříme, že lidé nestojí o „stahování“ aplikací, registrace či poskytování osobních údajů. Že chtějí mít užitečné, praktické informace a přehled o tom co se děje v jejich okolí bez jakéhokoli závazku.

Uvádíme do života aplikaci TADY-A-TEĎ s nadějí, že si vystačí s naší přiměřenou propagací, a že si najde cestu k zástupcům samosprávy, institucím, obchodníkům a uživatelům. Že ti, kteří uvidí její potenciál pak sami pomohou s jejím šířením tam kde žijí.

Tato naše naděje je postavena na myšlence dobrovolnosti a přiměřenosti. Všechny „instituce“ a uživatelé mají systém TADY-A-TEĎ k dispozici zdarma. Jediný kdo platí mikroplatby za využívání TADY-A-TEĎ jsou obchodníci, kteří ze systému následně finančně profitují.

Nechceme vést nákladnou reklamní kampaň, protože reklamy je všude „nad hlavu“. Pokud se Vám zdá systém TADY-A-TEĎ užitečný, řekněte o něm na radnici, ve školce, na sportovním kroužku či knihovně. Řekněte „svému“ pekaři, cukráři, květináři či v restauraci, že je nesmysl vyhazovat neprodané zboží do kontejnerů, ať je nabídne na poslední chvíli se slevou lidem v dochozí vzdálenosti.

Nechceme budovat rozsáhlou síť obchodních zástupců, kteří budou objíždět města a obce a přesvědčovat obchodníky k podpisu smlouvy. Cena jedné zprávy by poté dramaticky vzrostla a obchodníkovi by se investice do ní nevrátila. Je na obchodnících, aby systém TADY-A-TEĎ využívali pokud ho shledají výhodným. Prozíravý obchodník může navíc sám informovat své stávající zákazníky o možnosti nabídky na poslední chvíli.

Pokud jste dočetli až sem tak už víte, proč si myslíme, že jsme vytvořili nástroj, který chceme dále rozvíjet a budovat:

  • Je na obcích institucích a organizacích zda, případně jak aktivně budou chtít informovat své občany a současně propagovat aplikaci.
  • Je na obchodnících, aby zvážili přínos systému TADY-A-TEĎ pro své podnikání a současně k šetrnému zacházení se zdroji.
  • Uživatelé mají jen ve svých rukách, zda budou dostávat informace z okolí a slevové nabídky od obchodníků.

Je to jen a jen na nás všech. Rozhodnout se můžeme kdykoli, ale ať to bude dnes, zítra či za měsíc, vždy to bude na správném místě a v tom správném čase.

Jsme s Vámi,
TADY-A-TEĎ

Start...

Aplikaci TADY-A-TEĎ stahujte zde:

Google Play App Store

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO