Aktuální UDÁLOSTI s SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu... | Tady a Teď

 

Vytvořili jsme pro vás fiktivní NEměsto

Vytvořili jsme pro vás fiktivní NEměsto, na kterém nejlépe uvidíte, jak může fungovat komunikační platforma TADY-A-TEĎ i ve Vašem okolí.

Věříme, že nikdo z Vás nepojede do našeho NEměsta na zlevněné koláče, nebo překontrolovat, zda jsou přistaveny cisterny s pitnou vodou.

V Nastavení zón v aplikaci si vyberte jeden instituční a jeden obchodní profil a vpravo nahoře zadejte do symbolu lupy obec Modrava, Česká republika a uložte. Rázem Vám do aplikace napadají zprávy z fiktivního NEměsta a Vy se dozvíte, jak aplikace TADY-A-TEĎ funguje. Pro reálné zprávy z Vašeho okolí si nastavte zóny tak, aby odpovídaly lokalitám, ze kterých si přejete zprávy do Vašeho mobilního zařízení dostávat.

O co nám jde? Chceme abyste viděli, že důležité a užitečné informace i z Vašeho okolí máte na dosah ruky. Stačí když se zamyslíte nad tím, kdo by takovou službu kromě Vás osobně mohl využít a ocenit.

  • Jistě rodiče dětí ve školkách či zájmových kroužcích. Pak by ovšem o TAT měl někdo říci paní ředitelce nebo vedoucímu kroužku.
  • Jistě všichni, kteří nechtějí být překvapeni odstávkou vody, energie či uzavírkou ulice. Pak by ovšem měl někdo říci o TAT u vás na radnici či technických službách.

Vzhledem k tomu, že všechny instituce mají přístup a rozesílání zpráv z TAT zdarma, je vše právě a jen i ve Vašich rukách. Pokud bychom museli pro využití TAT realizovat nákladnou reklamní kampaň, tak zprávy nebudou zdarma a nebude si je moci dovolit tu Mateřské centrum, tam Obecně prospěšná společnost a v konečném důsledku se důležité informace smrsknou na informace od těch, kteří si to mohou finančně dovolit.

Věříme, že nám všem záleží na tom, aby se neplýtvalo potravinami a dalším rychloobrátkovým zbožím. Na každého z Vás, na každého, který právě teď čte tento text, připadá ročně průměrně 80 kg vyhozených a znehodnocených potravin.  Asi by o TAT měl někdo říci obchodníkovi ve vašem okolí…. Můžeme realizovat nákladnou reklamní kampaň, ale pak bude stát obchodníka jedna zpráva ne 20–30 Kč, ale 200–300 Kč a nevyplatí se mu prodávat zboží na poslední chvíli ve slevě. Okamžité užitečné slevy se tak smrsknou na slevy oblečení, kosmetiky, víkendových  pobytů, atd. Připravili jsme platformu TADY-A-TEĎ tak, aby uživatele mobilní aplikace nijak neregistrovala, neobtěžovala a nevyužívala polohových služeb. Aby měli všechny informace na jednom místě a jenom z těch zdrojů, které je zajímají.

Připravili jsme platformu TADY-A-TEĎ tak, aby zadavatele zpráv – instituce a obchodníky - nenutila investovat statisícové částky do vývoje vlastní platformy a přitom jim umožňovala posílat zprávy do jediného sběrného místa. Těm lidem, které jejich zprávy zajímají.

Podle nás je to fér.
Vaše TADY-A-TEĎ

Vytvořili jsme pro vás fiktivní NEměsto

Aplikaci TADY-A-TEĎ stahujte zde:

Google Play App Store

Partneři

TaT
TaT

...aktuální UDÁLOSTI A SLEVOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z OKOLÍ ve vašem mobilu...

© 2016 Tady & Teď, Všechna práva vyhrazena, Developed by VLADO